Encyklopedia konsol 1972-2021

Jedyna taka książka w Polsce! Czegoś takiego na rynku jeszcze nie było! Jest to pierwsza encyklopedia konsol dostępna w sprzedaży. Książka jest wydana w limitowanym nakładzie wynoszącym tylko 100 sztuk. 

Encyklopedia zawiera ponad 200 konsol z przedziału lat 1972-2021 czyli od początku istnienia rynku konsol i gier wideo aż do dzisiaj. Każda z nich jest opisana szczegółowo i są podane jej szczegółowe dane. Jak wiemy konsole dzielą się na generacje i tak właśnie je podzieliliśmy w tej książce oraz opisaliśmy krótko lecz treściwie jak wyglądała wówczas sytuacja na rynku oraz jakie nowinki technologiczne pojawiały się w poszczególnych sprzętach.

Statystyki

Stron
konsol
generacji

Do książki dodajemy również kartki nasze autografy oraz zakładkę aby móc zaznaczać sobie miejsce w książce nie musząc naklejać na strony małych kartek czy wkładać do środka np. linijki. Dodatkowo kupując książkę możesz również zdobyć dostęp do profesjonalnego poradnika na temat konserwacji retro sprzętów oraz ich naprawy. Szczegóły będą opisane na jednej z kartek dodawanych w zestawie z encyklopedią. W skład zestawu wchodzą również świetnie zreprodukowane stare reklamy gier oraz konsol.

Sama książka zawiera papier o grubości 170 gramów aby był miły w dotyku oraz wytrzymały. Do druku wykorzystany został dobrej jakości tusz dzięki któremu barwy są bardzo żywe. Okładka również prezentuje się niesamowicie. Dzięki przedstawieniu na niej najbardziej kultowych konsol książka prezentuje się na półce fenomenalnie.